6 October 2012

Chanel 2013 Cantalari


Eminim sizlerde benim gibi Chanel'in rengarenk çantalarini dört gözle bekliyordunuz. Nezaman çikacak? Nezaman siyah ve beyaz ağirlikli çantalardan vazgeçecekler? Diye diye sene oldu 2012 ve Chanel sonunda aksesuarlarina birazda olsa renk kattı! Aslında haklılardıda. Onca denemeye rağmen, Chanel hayranları bir türlü siyah ve beyazdan vazgeçemedi. Bu sene bunun gerçekte son bulucağını düşünenlerdenim.

I think everyone was waiting for the day Chanel really put importance on colour! I could hear most people thinking aloud - This is the day. Although Chanel had tried to come out with colourful designs that would catch the eye of the 'Chanel Caviar lovers' , it had never achieved its full potential in doing so. 

No comments :

Post a Comment

Benim için yorumlarınız ve düşünceleriniz çok önemli. Her yorumu okuyorum, her soruya cevap vermeye çalışıyorum. Art niyetle yazılan yorumlar onaylanmıyacaktır. Fotoğraflar bana aittir. İzinsiz kullananlara karşı yasal işlem başlaticagimdan emin olabilirsiniz. Benim bir diyeceğim var diyorsanız ozaman böyle buyrun.