BirchBox March | LULU GUINNESS | Review

Türkçe ~
Merhaba herkesciklere :) Her ay  BirchBox kutumu aldığımı biliyorsunuzdur. Bu ay Birchbox, Britanya'nın en önde gelen designer'larından Lulu Guinness ile beraber çalışmış. Bu kutudan çok sikayetci olduğumu biliyorsunuz, ama gerçekten her ay kendini geliştiren bir firma. Buna şahsen tanık oluyorum. Bu yüzden üyeliğimi devam ettirmeye karar verdim :)
Bu ay kutumda çıkan ürünler şöyle; 
 • Dr Brandt pores No More Pore refiner. Bu gözenek küçültücü ürünü denemek için sabırsızlanıyorum. Evet, yine ben ve gözeneklerim on plandayız :)
 • Molton Brown Hand Cream - Bu markanın özellikle kokusuna bayılıyorum, daha önce duş jellerinide denemiştim. Çok beğeniyorum!
 • Benefit Stay Don't Stray eye primer - Urban Decay'den sonra deniyecek bir göz primer'i arıyordum, denemek için harika zamanlama oldu.
 • English Laundry parfum - Birkaç ay öncede çıkmıştı aynı markanın bir başka parfümü. Çok şekerli, baharlik bir koku. Sanırım alicagim!
Kocaman Sevgiler hepinize, 
Kombin postu geliyor!
Öptüm :)
B.

English ~ 
Hi everyone!
So as you know I signed up to Birchbox back in October. Had a couple of problems with the shipping etc. which put me off a while. But I stuck to it! and thank goodness I have. The box has been getting better month by month. Especially since the start of the year.

This month, BirchBox collaborated with the famous British icon, Lulu Guinness who I love and adore. This month I received;
 • Dr Brandt pores No More Pore refiner. Another one added to my collection
 • Molton Brown Hand Cream - I love their signature fragrance of this brand.
 • Benefit Stay Don't Stray eye primer - I had been trying lots of eye primers but hadn't tried Benefit's yet so it was perfect timing.
 • English Laundry perfume sample - Fell in love with the last fragrance I received and this is as amazing!
Very happy with my box this month,
Lots of Love
B.Comments

 1. Yaşasın Dr.B.!! Bence ondan memnun kalırsın ;)
  Ben Lulu Guinness'e bayılırım, çok şeker bir kutu olmuş :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Evett, kaldim bile, harika bir marka.
   Kesinlikle buyuk boylara gecis yapicagim :)

   Cok sevgiler canim.
   B.

   Delete

Post a comment

Benim için yorumlarınız ve düşünceleriniz çok önemli. Her yorumu okuyorum, her soruya cevap vermeye çalışıyorum. Art niyetle yazılan yorumlar onaylanmıyacaktır. Fotoğraflar bana aittir. İzinsiz kullananlara karşı yasal işlem başlaticagimdan emin olabilirsiniz. Benim bir diyeceğim var diyorsanız ozaman böyle buyrun.